Süzersan Turbo Satış Turbo Tamir İstanbul Süzersan Turbo Satış Turbo Tamir İstanbul Süzersan Turbo Satış Turbo Tamir İstanbul 
+90 533 508 90 42 info@suzersanturbo.com

Hakkımızda


Firmamız 2006 yılında radyatör intercool,klima radyatörü,yag soğutucu,yakıt tankı ısıtma soğutma sistemlerinin tamir, bakım,temizlik ve revizyonunu iş ve işlemlerini İstanbul merkez ofisimizde faaliyete başlamıştır. Uzman ekibimizle çıktığımız yolda büyüyerek 2012 yılında kurumsal bir firma haline geldik aynı yıl içinde  başarılarımıza attığımız adımlar Çorlu’da Süzersan Radyatör ikinci şubesi açılmış 2013 yılında Gebze’de üçüncü şubemizi açmış bulunmaktayız.

2014 yılında hedeflerimizi büyüterek ürün çeşitliliğini arttırmak ve müşterilerimize daha geniş bir yelpazede hizmet vermek amacıyla radyatör ,hidrolik hortumları ve yakıt deposu imalat- tamir  ve bu ürünlerin  ithalatı yaparak Ağır iş makinaları,Kamyon ,tır, İş makinaları ,ziraat makinaları,jenaratör,forklift,yat,gemi,makina ekipman depo ve kuşak kalıp esanjör ,evap ısıtma -soğutma sistemlerine dair tüm kalemlerde satış imalat ithalat ve bakım onarım hizmetlerini bünyemizde barındırmaktayız.

2016 yılında   Süzersan hizmet grubuna Turbo Satışı ,turbo tamiri, Turbo Servisi Turbo Revizyonu alanında hizmet vermeye başladık. Süzersan kalitesinden ödün vermeden büyümeye devam etmekteyiz . Kaliteden şaşmayan firmamıza müşterilerimizin desteği sayesinde büyümeye devam edeceğimize inanıyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Yalçın ÇEVİKBAŞ


© 2021